Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Nie marz, nie wyobrażaj sobie, tylko idź i kup

2018-04-25 09:36:01 (ost. akt: 2018-04-25 10:00:47) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne/ ARBET

Wszyscy chcemy żyć w ładnym miejscu i komfortowych warunkach. Mieszkania, które powstają w Zespole Mieszkaniowym Żołnierska w Olsztynie spełniają te warunki. Stabilne ceny, zróżnicowana oferta metrażowa, no i fantastyczna lokalizacja — w centrum miasta, a jednak z dala od zgiełku. Jeśli więc szukasz dla siebie mieszkania, zapoznaj się z tą ofertą. Tym bardziej, że inwestycję realizuje doświadczony deweloper — ARBET Investment Group w Olsztynie.

Dzisiaj możesz jeździć po całym świecie i pracować, gdzie ci się tylko podoba. Jednak warto mieć miejsce, do którego zawsze się wrócisz. To dom. Azyl, miejsce odpoczynku, wychowywania dzieci, przeżywania radości i smutków. Takie mieszkanie znajdziesz na osiedlu Kościuszki w Zespole Mieszkaniowym Żołnierska.Osiedle Kościuszki

Samo osiedle należy do ścisłego centrum miasta. Tu nowoczesność egzystuje w zgodzie z historią. Obok przedwojennych kamienic, klimatycznych uliczek i alejek pamiętających lata 50. i 60. XX wieku, pną się w górę nowoczesne bloki. Dzięki inwestycji osiedle zmienia swoje oblicze. Modernizowana jest infrastruktura, powstają nowe chodniki, nasadzenia drzew. Powstają piękne strefy zieleni.

Dobrze się tu mieszka, bo stąd wszędzie jest blisko. W granicach osiedla znajdują się m.in. Planetarium Lotów Kosmicznych im. Mikołaja Kopernika, Obserwatorium Astronomiczne, wydziały uniwersyteckie (medyczny, nauk społecznych), liceum, szkoła podstawowa, przedszkole, poradnie, przychodnie i oczywiście wygodnie zlokalizowana sieć sklepów i zakładów usługowych. Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia w pobliskim Pałacu Młodzieży.

Do szpitala wojewódzkiego i dziecięcego to zaledwie kilka minut pieszo. Podobnie do CH Aura czy Hali Urania i Parku Centralnego. Przebiegające prze osiedle linie tramwajowe i autobusowe ułatwiają komunikację z “resztą świata”.
Mieszkania, garaże, parkingi

Projekt “Żołnierska” składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (5-9 i 10 kondygnacji). Łącznie w budynkach powstanie 210 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Budynki połączone będą dwupoziomową halą garażową z 230 miejscami postojowymi.

Na dachu hali garażowej znajdować się będą przejścia piesze, strefy wypoczynku i rekreacji oraz plac zabaw. Mieszkania zaprojektowane są bardzo starannie i ergonomicznie, a rozkłady pomieszczeń dają możliwość dowolnych aranżacji. Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską i miejsce postojowe w hali garażowej.


Tu nic nie jest krzywe, czyli zero fuszerki

Współczesny klient jest wymagający, zna realia i doskonale wie, czego chce. Są też tacy, którzy się wahają i trudno im podjąć decyzję. Wahania te znikają, gdy mamy do czynienia z inwestycją olsztyńskiego dewelopera ARBET. Tu nie ma fuszerki, a mieszkania są budowane według najwyższej klasy projektów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nic więc tu nie będzie krzywe, chyba że krzywizna została specjalnie zaprojektowana.Kup mieszkanie, wynajmij i żyj spokojnie

Doskonała lokalizacja i standard budynków to świetna oferta również dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie inwestycyjnie (aby je potem wynajmować). Zespół Mieszkaniowy Żołnierska to jedna z niewielu inwestycji w Olsztynie, gdzie stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału przyniesie satysfakcję. Nie bez znaczenia jest także fakt, że prawdopodobnie ceny mieszkań w tej inwestycji w przyszłości będą wyższe od pierwotnych.

Bo tu buduje ARBET

Przypomnijmy — inwestycje realizuje olsztyński deweloper ARBET Investment Group, która jest firmą polską, działającą od 1999 r. Doświadczenie to jedno, a uznanie w branży – drugie. Otóż ARBET jest laureatem blisko 30 nagród branżowych. To wielokrotny laureat konkursu Budowa Roku, uhonorowany m.in. certyfikatem Wzorowa Firma czy Deweloper Roku. Firma stosuje zasady etyki w biznesie, co gwarantuje klientom i kontrahentom bezpieczeństwo prawne i finansowe. Praktycznie cała południowo-zachodnia cześć Olsztyna jest dziełem ARBETU.

Zatem, podjęcie decyzji o kupnie mieszkania w Zespole Mieszkalnym Żołnierska z pewnością będzie jednym z twoich życiowych sukcesów.

Chcesz wiedzieć więcej wejdź na stronę www.zolnierska.olsztyn.pl albo wstąp do Biura Sprzedaży Mieszkań i porozmawiaj z doradcą. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, ul. Barczewskiego 1 / 2, tel. +48 697 611 323. Możesz też wysłać zapytanie mailem: mieszkania@arbet.olsztyn.pl
bk